30 Haziran 2017 Cuma

DC Comics Lucifer 2015-2017

  2 yorum


LUCİFER  2015-2017 (DEVAM EDİYOR!)    Kounusu; DC Comics’in çizgiroman kahramanı Lucifer de bu proje ile ekranlara taşınmayı planlıyor. Cehennemin Efendiliği’nden bıkan mutsuz Lucifer (Şeytan), Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna krallığını ve tacını terk edip, bu şehirde Lux adında bir bar açar.


Yaratıcı: Tom Kapinos (2015)
Oyuncular : Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside devamı...
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Polisiye
Durum: Yayında
Süre: 42 dakika
   YORUMLADI | BLOG  Yorumu;

            - Arkadaşlar Lucifer DC Comics çizgi romanından uyarlanmış dram,fantastik,polisiye ve birazda işin içine aşk ve komedi'yi katarak tatlı bir yabancı dizi haline getirmişler.Kendimin'de merakla izlediğim ve yeni sezon finali yaptığım diziyi mutlaka öneririm hatta sizi bunu ŞİDDETLE Öneririm. Neden Lucifer peki boş zamanlarınız da izliyebileceğiniz çok güzel bir dizidir. Dizide neler dönüyor peki;

   ---SPOİLER----    Dizi İçerisin'de Geçen Bazı Olaylar'dan Esinlenerek Yazılmıştır.

           -  Örneğin Lucifer cehennemden gelen bir melektir, babasını hiç sevmeyen lucifer babasının yazdığı kader ile bir dedektif ile tanışır ve onunla birkaç polisiye macerelara atılır. Yanında danışman olarak, ileride kendisininde farkında olmadan dedektife aşık olur. İlerliyen bölümler de annesi ve kardeşi de dizi ye katılır ve cenneti yok etmeye çalışarak babasından intikam alamaya çalışır ama işler umduğu gibi gitmez. Babasının dedektif hakkında olan kaderini öğrenir ve siniri kat ve kat artar babasına karşı. tabiki olaylar bundan ibaret değil sadece burada annesi ve kardeşi de boş durmaz Lucifer'e cehenneme tekrar geri götürmek için uğraşır. Ama bilmedikleri bişey var Lucifer Dedektife Aşık Olmuştur.


          -  Dizi'den daha birçok örnek verebilirim arkadaşlar ama buradan okumanızı gerek yok gidin ve izleyin. Pişman Olmazsınız. Okuduğunuz İçin Teşekkürler Yorum Yapmayı Unutmayın.

                           

     

Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

2 yorum: