30 Haziran 2017 Cuma

Supernaturel 2005 2017

  Hiç yorum yok


    Supernaturel 2005-2017 Vizyon'da Devam Ediyor 12.Sezeon'da       -  Anneleri kendileri daha çocukken doğaüstü bir canavar tarafından öldürülür. Babaları tarafından bu doğa üstü canavarları avlamak için yetiştirilen kardeşlerdir. Av nedir derseniz annelerini öldüren bu canavarlar.

       -  Dean, ailesine dolayısı ile babasına çok bağlıdır. Sam ise tam tersine babasından, kardeşinden ve avcılıktan uzaklaşmak ister.

       - Belli bir süre sonra sam'in sevgilisi annesine benzer şekilde bu canavarlar tarafından öldürülünce sam'de otomatik olarak bu işlere abisi dean ile karışır. Ayrıca konu çok farklı yerlere gelmiştir. Babaları kayıp olmuştur dean ve sam onu bulmak zorundadır.
 Yorumladı | BLOG Görüşü;

       - Supernaturel'e yaklaşık 1 ay önce başladım arkadaşlar gerçekten sürükleyici bir yapım. şuan da yaklaşık 12 sezon ve her sezonda ortalama 20 bölümden oluşmaktadır. Her bölüm ise ortalama 40 dakika sürmektedir. ilk başlarda çok sürükleyici olmasına rağmen şuan biraz rıza baba ve ekibine döndü arkadaşlar ben şuan da 7.sezondayım biraz olsa da toparladdılar gibi önceden ne güzel sadece doğa üstü yaratıklar,canavarlar vardı şimdi ise melek,şeytan vb. abez bir çok şeyler girdi.       - Ama hala yabancı dizi serüvenime başladığım ilk dizilerden biri olduğu için size diziyi şiddet ile öneririm. Gerçekten kendini türk dizilerinden hatta ve hatta yabancı dizilerden ayıran bir mizacı var. okuduğunuz için teşekkürler yorum yapmayı unutmayın.

Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder