30 Haziran 2017 Cuma

The Arrow 2012 - 2017

  1 yorum


   The Arrow 2012 - 2017 Dizi Halen Devam Etmektedir.


     - Zengin ve çapkın olan oliver queen korkulu bir deniz kazasında babasını ve kız arkadaşını kaybeder ve bunun sonucunda ıssız bir adaya düşer. Kaza esnasından bir süre sonra botta canlı kalan oliver ve babası arasında bir kaç konuşma geçer. Konuşma esnasında babasının iyi biri olmadığı ve zamanın da onun yaptığı kötülükleri öğrenir. Babasından çok önemli olan star city nin kötüleri olan bir defterde liste alır. Amacı bu listedeki kötüleri bulup öldürmek olur. tabi önce adadan kurtulması gerektir.    - Ailesi ve arkadaşları onu öldü sanırken o adadan başkasının vasıtası ile kurtulur ve ölümcül bir avcı haline gelir. Bu 5 senelik dönemde oliver bir çok yerde olur.


     - 5 sene sonrasın'da rus arkadaşı tarafından adaya tekrar bırakılır ve ailesinin yanına dönme vakti gelmiştir. Oliver her şey bitti derken farkında değildir. Aslında olaylar yeni başlamıştır.     Yorumladi | BLOG Görüşü:

          - Sayın okuyucular diziye yaklaşık olarak 6-7 ay önce başladım. Dizi ilk başlarda sürükleyici olmuştu, ilk 3 sezonu abartısız 3 günde bitirdim. Her sezonun ortalama 20 bölümden ve her bölümün 40 dakika olduğunu düşünür isek. 4. sezonda azıcık sıkmadı değil nedeni ise iyice çocuk oyuncağına dönmüş olması ve oliverın sanki yeteksiz gözükmesi ve herkesden dayak yemeye başlaması,onu da geçtim çok doğa üstü olayları diziye karıştırmaları son olarak diğer yazımda da söylemiştim rıza baba ekibi 2 gibi olmuştular.

          - Ama izlemenizi sonuna kadar öneririm. okuduğunuz için teşekkürler...
Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

1 yorum: