1 Temmuz 2017 Cumartesi

Blogger Özgün Makale 2017

  Hiç yorum yok
| KONU DIŞI YORUMLAMA |

   
Yorumladı Blog Görüşü :


       - Blog Yazarlığında ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz bir konu arkadaşlar makale özgünlüğü, ne yazık ki internet ve sosyal alem'de bir çok yazarın yada kişinin yaptığı en büyük hatalar'dan biri de KOPYA İÇERİK (ÇALINTI) ne kadar tasvir edilmese de yapan yazar arkadaşlarımız var.
 NEDEN ÖZGÜN İÇERİK?

       - Bunu sıkça soran yazar arkadaşlarımız var. Şuan bende arkadaşlar bu bloğu yeni açtım ve özgün olabilmesi için çok uğraşıyorum. Hem ileriye dönük hem de şimdiki nedenlerden dolayı şimdi ki nedenlerden bahsedecek olursak en basit örneği HAK başka birinin emeği ile uğraşıp senin onu 5 dakika da kopyala-yapıştır ile siten'de vaya bloğun'da paylaşman ne kadar etik dersiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

       - İleriye dönük neden derseniz hepimiz bir amaç için açıyoruz bu blogları benim amaçlarım'dan biri de en özgün blog olmak ve şuan yazdığım blog'dan gelir elde edebilmektir. Reklam vb. şekillerde gelir elde edilebilir. Bunların en büyük örneği de ADSENSE arkadaşlar, Biliyorsunuz ki adsense özgün içerik ve çok içerik olmasına dikkat ediyor eskisi gibi hemen kolay kabul edilmiyor.

PEKİ ÖZGÜN İÇERİK Mİ NASIL KONTROL EDERİZ?

    - Bennim de kontrol ettiğim bir site var arkadaşlar yazdıktan sonra orada kontrol ediyorum nerde hata yaptığımı neresi özgün değil onu gösteriyor. Bunu bana bir yüzde % ile belli ediyor arkadaşlar.

          Özgünlük Sitesi

   1-  Yukarı da verdiğim siteye giriş yapıyoruz.
   2-  Kayıt Olma Vb. Şeyler Yoktur.
   3-  Yazdığımız içeriği kontrol alanına yapıştırıyoruz.
   4-  Daha sonra ise kontrol et diyoruz.
   5-  Çıkan % 'ye göre özgünlük dereceniz belli oluyor.

          - Eğer isterseniz aşağı da bulunan BELGE YÜKLEYİN butonu kullanarak da kopyala-yapıştır derdinden kurtulabilirsiniz. Eğer önceden yazdığınız word vb. belgeleriniz var ise.
        
 DİPNOT: 10 defa'dan fazla işlem'de üye olmanızı istenmektedir. Üye olduktan sonra size kredi veriyor krediye göre işlem yapıyorsunuz arkadaşlar...


 - Sizler'de buradan Özgünlük Kontrolü Yapabilirsiniz. Okuduğunuz İçin Teşekkürler....

  YORUM YAPMAYI UNUTMAYALIM EĞER SİZLERİN'DE BUNA BENZER BİLDİĞİNİZ SİTELER VAR İSE YORUM'DA BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM.

Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder