21 Temmuz 2017 Cuma

Breaking Bad İncelemesi 2017

  Hiç yorum yok

Breaking Bad İncelemesi,Yorumladı Blog Görüşü;

Breaking Bad-YorumladiDİZİ BİLGİLERİ;

FİNAL YAPTI

Ortalama: 45 DK
Tür: Dram,Gerilim,Suç
Yapım Yılı Ve Yeri: 2008,ABD
Sezon Ve Bölüm Sayısı: 5 Sezon 62 Bölümden Oluşmaktadır.
IMDB Puanı: 9.6


KONUSU:

   Normal ve sıradan bir kimya öğretmenimiz vardır,Adı "walter white" bu öğretmenimiz kısa bir süre sonra öleceğini öğrenir ve uyuşturucu macerasına atılır ve bir özgürleşme deneyimi,çarpıcı bir mizaha dönüşür.

   Doktor,öğretmenimize kanser olduğunu söyler ve en fazla 2 sene kadar yaşayacak ömrünün kaldığını söyler.Normal bir insan ne yapardı? tabi ki cevap belli sevdikleri ile gezer,dünya turu yapar,yapamadığı şeylerin listesini çıkarır ve çılgınlar gibi eğlenirdi dimi...Ama tabi ki bu iş kimya öğretmenimiz için farklı işliyor gibi ölümle burun buruna gelen bu öğretmenimiz için olaylar sanki biraz farklı işleyecek.

yorumladi.blogspot.com


   Öğretmenimiz eşi ve engelli bir çocuk'u(erkek) ile new mexico'da yaşan kendi halinde kurallara uyan düzen hastası ve işinde de bir o kadar iyi kimya öğretmenimizdir. Tabi ki işler ölümcül kanser(safra kesesi) olduğunu öğrenince değişir. Öğretmenimizi bu hastalık çok farklı birine dönüştürür sanki yeniden doğan bir insan gibi farklı kişiliklere sahip insan gelmiştir. Öğretmenimiz white yine kendini düşünmez ben öldükten sonra aileme ne olur diye düşünür ve en çok da engelli oğlu aklına gelir, Bu yüzden white ailesine çok para bırakabilmek için öyle bir işlere karışır ki kimya öğretmenimiz'den yeni bir insan çıkar...

   Basit öğretmen olan white'ın başarılı bir suç çetesi liderine dönüşmesini konu alır, tabi ki bu konu içerisin de dram,suç,gerilim olduğu kadar komedi'de vardır.


Yorumladı Blog Görüşü:


 MERHABA ! Aslında sizlere yorumu "Konuda" açıkladım. Yaklaşık olarak 2 sene önce başladığım bir  dizi olan Breaking Bad izlediğim ve sevdiğim diziler arasında nadir ve en sıklıkla izlediğim bir dizidir. Tabi o zamanlar hızlıyım bir o diziden bir o diziye geçiyorum,görseniz internet kotalı tabi o zamanlar kota'yı doldurmam 2 haftayı bulmuyor okula geç kalmalar,idman da uyuya kalmalar falan tabi hepsine değdi mi değdi,Sebebi belli Breaking Bad ve yanında bir çok dizi zaten bu bloggerı açma sebebim de bu bir çok diziyi izlemem ve bunlar hakkında bilgiye sahip olmam. Şimdi gelelim diziye bir bir kimya öğretmenimiz vardır  ve kanser o oluşundan dolayı ailesine ileri de rahat ve güzel yaşamaları için toplu bir para bırakmak ister. Bu arada oğlu engelli bir çocuktur. Kimya öğretmeni olduğu için uyuşturucu işine kalkışır. tabi bundan önce bir kaç iş dener araba yıkamacılığı falan fazla'da spoiler vermek istemiyorum her zaman ki gibi. Yanına ise bir yardımcı gelir bir suçlu zamanla bu kişi ile baya yakın arkadaş olurlar ve uyuşturucu işinde bir numaraya olmaya başlarlar ve öğretmenimiz white iyi güçlü ve başarılı bir suç liderine dönüşür. Dram,Gerilim,Suç ve biraz da Komediyi konu alan dizimiz de aksiyonun hiç durmadığı eğlenceli bir dizidir. Şiddetle tavsiye ederim...

yorumladi.blogspot.comOyuncu Kadrosu;


  •  Aaron Paul
  •  Anna Gunn
  •  Bryan Cruston
  •  Rj Mitte
  •  Dean Norris
  •  Betys Brandt
  •  Bob Odenkirk
  •  Giencarlo Esposito
  •  JOnathan Banks


Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim,Yorum Yapmayı Unutmayalım.

Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder