3 Temmuz 2017 Pazartesi

Dizi ÖNERİSİ 2017 American Gods

  Hiç yorum yok


  Ne İzlemeli? AMERICAN GODS 2017


     Yorumladı Blog Görüş;


        Sezon Sayısı: 1
        Bölüm Sayısı: 8

Konusuna Gelir İsek;

      American Gods konusu bakımından fantastk,gerilim dalında karşımıza çıkıyor.Eski ve yeni tanrılar arasında ki ilişkileri şahit olacağız.Geçmişi karanlık bir kişi olan Shadow Moonn,işlediği suçlar sebebiyle hapishane de cezasını çekmektedir. Ceza süresi normalde altı yıl olarak belirlenmiştir. fakat üç yılı doldurmasının ardından salıverilmesine karar verilmiştir. Bu süre zarfın da eşi lauranın bir trafik kazasın da öldüğü haberini alır. Eşinin cenazesine yetişebilmesi için hapishaneden bir kaç gün erken çıkarılırç Shadow cenaze törenine yetişmeye çalışırken uçakta oldukça tuhaf bir adamla tanışır. Mr.Wednesday adındaki bu adamın kendisinden bir isteği vardır; Onun için çalışması...


      Mr. Wednesdayin teklifini geri çeviren Shadowun başından şanssızlıklar eksik olmaz.Uçak olması gereken yere iniş yapamaz. Shadowa aktarmayı beklemesi gerektiği söylenir. Beklemektense karayolundan devam etmeyi daha mantıklı bulunur. Yolda mola verdiği bir yerde karşısına eşinin arkadaşı Robbienin de öldüğü haberini alınca iyice şaşkına döner. Robbienin spor salonun da işe girmeyi planlıyordur, ancak bu ölümle planı tamamen bozulur. Weddesdayin teklifini kabul etmekten başka şansı kalmaz... Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bildiği dünyanın yerinde yabancı olduğu bir evren bulur.


     Yeni başlamış bir dizi olan American Gods seyircilerine çok güzel heyecanlı bir senaryo sunuyor arkadaşlar izlemenizi öneririm.


Okuduğunuz İçin Teşekkürler Yorum Yapmayı Unutmayalım!!!Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder