2 Temmuz 2017 Pazar

Kaabil 2017 Hint Filmi

  Hiç yorum yok


   KAABİL 2017
   
   - Film Bilgileri :

                 Film'de sevgilisine tecavüz eden kişilerin suçsuz bir şekilde kurtulmaları ve sevgilisine tecavüz eden kişileri öldüren kör bir adamın intikamını anlatmıştır.

       YIL: 2017 HİNDİSTAN
       TÜR: AKSİYON - DRAM -GERİLİM - ROMANTİK
       IMDB PUANI: 7,2

FRAGMAN - TRAİLER

 Yorumladı Blog Görüşü:
           - Öncelikle sayın okuyucularım sizinle şunu paylaşmak istiyorum. Şimdiye kadar izlediğim duygusal,romantik,aksiyon filmlerinden ghaijni en iyisi sanırdım ama bir onun kadar da iyi filmler varmış. Gerçekten aşk desen var,Aksiyon desen var. En çok da film de zeka'nın önemini anlayacaksınız arkadaşlar. Size şu kadar diyorum hintler bu işi biliyor yapmışlar yine filmi....
           -  Görüşe gelir isek filmi size şöyle anlatayım. Görme engelli iki kişi var bunlar birbirlerinden habersiz başkaları vasıtası ile tanışırlar. Birbirleri ile baya zaman geçirirler ve sevgili olurlar zaman geçtikçe evlilik kararı alınır ve evlenirler. Evlendikten bir süre sonra görme engelli olan kadın tecavüze uğrar bunu polise bildirirler ama polis ne dese beğenirsiniz? Kanıt yok gören var mı ? Bunu sineye çekip kapatmak isterler ama bu kadını rahat bırakmazlar ve bir defa daha tecavüz ederler. Sonunda kadın dayanamaz ve intihar eder. İşte film burdan sonra başlıyor arkadaşlar Görme engelli bir adamın akıl dolu planları ile listesine aldığı kişileri polise yakalanmadan öldürmeye çalışır. 
           - Size son bir şey söylemek istiyorum son zamanlar da izlediğim en iyi akıl dolu filmlerden ve gerçekten duygu yüklü ve ders veren bir filmdi.
DİPNOT : Konu içerisinde bahsettiğim Ghaijini filminden ilerki yazılarım da bahsetmek isterim,Bunun kadar kaliteli bir film olduğunu söyleyebilirim.
                      Yorumladı BLOG Yorum yapmayı unutmayalım....


Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder