22 Temmuz 2017 Cumartesi

Spartacus 2017 İncelemesi

  Hiç yorum yok
yorumladi.blogspot.com

Yorumladı Blog GÖRÜŞÜ | 2017 SPARTACUS BİR EFSANENİN YORUMU:


Dizi Bilgileri;

TÜR:Aksiyon,Dram,Biyografi,Tarih
SÜRESİ: Ortalama 60 Dakika
YAPIM YERİ: ABD,İTALYA
IMDB PUANI: 8,6
SENARİST: Chad Coleman,Senaqqua Martin,Jon Berhtal
YÖNETMEN: Jonathan Kite

Toplam'da 3 Sezon'dan Oluşur. Her Sezon 10 Bölümden Oluşmaktadır.

Dizi Final Yapmıştır.

KONUSU:

 - O zamanlar efsane,kahraman olabilmek için arena'da çarpışman gerekirdi ancak ve ancak o zaman senin adını bağırırlar ve efsane derlerdi. Rome filmin'den alıntı yapılarak oluşturulan dizi'de gerçeklik hat safa'da yapılmayı amaçlanmıştır. 2010'un efsane dizisi spartacus köleliğe zorlandı bütün şöhreti elinden alındı, ama durmadı kölelikten yeniden ayaklandı ve yeni bir dünya kurmaya çalıştı.O zaman ki teknoloji nimetlerinden en üst seviye de yararlanılmaya çalışıldı ve en güzel şekilde her bölüm 60 dakika bizlere nefessiz izleme imkanı verildi.Spartacus dizisi eşinden ve topraklarından koparılan ve bir gladyatörün arenalar da efsane oluşunun konusunu işliyor.


 - O artık gaddarca yönetilen bir  dünya'da en iyisi olmak için ve hayatta kalmak için mücadele ediyor. O bir efsane olmalı ve hayatta kalabilmek için her şeyi yapmalı müthiş bir yapım sizleri bekliyor arkadaşlar.


yorumladi.blogspot.com


ŞİMDİ YORUMLADI BLOG GÖRÜŞÜ;


   - Prison Break gibi bu dizi'de benim için efsaneler arasında arkadaşlar tabi o zamanlar çocuk sayılırız, Bunu izlemeye başladık bende bir hayranlık başladı. Dizinin her bölümünde bir aksiyon ne olacağını hemen hemen kestirmek zor,Bir tarafta zengin halk, bir tarafta fakir açlıktan ölmek üzere olan köylü,köle ve fakir halk ama hepsinin toplandıkları tek bir yer var ARENA o zamanların en büyük eğlencelerin den olan bir ölüm-kalım savaşı olan bir sistem biçimi.

   - Ülkenin dört bir yanından getirilen gaddar,acımasız,tehlikeli ve bir o kadar ölümcül kişiler gladyatör olmak için zorlanmaktadır. Tabi ki bu kişiler arasında zayıf,korkak ve bir o kadar da masum insanlar vardır. Bunlar dan biri de başrol oyuncumuz SPARTACUS (Masun kişidir sadece korkak ve benzeri dediklerim değil!!!) Spartacus o zamanlar ailesinden ve topraklarından koparılacak alınır ve zorla gladyatör olmaya zorlanır.

   - Spartacus ailesine dönmek ve buralar'dan kurtulmak için her denileni yapmaya çalışır fakat bu şekilde olmayacağını anlayınca köleler arasında ayaklanma başlatır ve buradan kurtulmaya çalışır.

   - Dizi'de fazlası ile +18 Erotik sahneler içerir arkadaşlar bu dizimiz erotik dizi olarak da nam salmıştır bilginiz olsun....

yorumladi.blogspot.comBAZI İZLEYİCİ YORUMLARI;  |Yorumlar Diziay Sitesin'den Alınmıştır.|

 Bir efsaneninde sonuna gelmenin buruk sevincini yaşıyorum daha önce neden ızlemedım dediğim tarzında bır diziydi finale gelirsek erkekler ağlamaz lafını çürüten bir bölümdü :/

Bir başka efsanenin sonuna geldik.

bidaha böle bi filam yapabileceklerini sanmıyomrum hayatım kaydı resmen finalde 

Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder