11 Temmuz 2017 Salı

Teen Wolf 2017 İncelemesi

  Hiç yorum yok
Google Görseller - Yorumladı

TEEN WOLF (DEVAM ETMEKTEDİR.) 2017

YORUMLADI BLOG GÖRÜŞÜ (İNCELEMESİ)


  Yabancı Dizi (Teen Wolf) Bilgileri;


 Tür: Gençlik,Romantik,Korku,Dram,Komedi
 Süresi: Ortalama Her Bölüm 40 dakika
 Bölüm: Ortalama bir sezon 15 sezondan oluşmaktadır.
 Dizi Şuan'da 6.Sezon 10.bölüm ile Sezon Finali Yapmıştır.


KONUSU: 1985 tarihli "FOX" Filminden uyarlanan fantastik gençlik dizisidir. Genç vampirler dönüşüme uyum sağlamak'ta zorlanıyorlar da neden kurtadamlar zorlanmasın? Peki onların aşk,sevgi ve benzeri duygular da diğer yaratıklardan ne eksiği var. Genç kurtadamlar liseyi bitirir,çocuk yaparlar yeri gelir kariyer de.Nasıl olduğunu efsane olan Teen Wolf fantastik dizisinde anlatılıyor.

  - Dizinin ana karakteri Scot'tır. lise dönemin de ısırılan ve kurt adama dönüşen bu sorunlar yetmezmiş gibi aşk,okul,hayat üstüne de üniversite derdini düşünen bir gençtir.Hayatı sıradan bir gençten daha zordur. Scot'ın hem mücadelesi hem de hayatı konu alınan eğlenceli ve fantastik bir dizidir.


Google Görseller - YorumladıYorumladı Blog Görüşü:  

     Diziye yaklaşık olarak 1 yıl kadar önce başladım. İlk başlar'da çok eğlenceli,heyecan verici ve akıcı bir şekilde ilerledi. Tabi her güzel şeyin bir sonu var. 1.sezon da scotın ısırılmasını konu almış ve başına gelen maceraları komik ve fantastik bir şekilde sunmuşlardır. Ama 2.sezonda yok bu canavarla yok şu canavarlar sözde bizim scot en güçlü kurt rolün'de nerdeeeee? Önüne gelenden dayak yemeler falan biraz heyecanı kaçmadı değil.

     Tabi  bu sıkılmalar dan dolayı diziye 1-2 ay ara verdim,Daha sonra bir kaç fragman izledim bir de ne göreyim bizim scot alfa kurt olmuş daha güçlü ve heyecanlı olmuş dizi. Dizinin konusunu daha genişlettiler(Bura'da Spoiler Vermek İstemiyorum) o yüzden üstü kapalı anlatayım dedim.


Google Görseller - Yorumladı


     Derek'in dizi de daha çok aktif olması daha sonra diğer scotın yakın arkadaşlarının da bazı psişik güçlere kavuşması ile grubun daha kötü olaylar başına geleceğini gösteriyordu. Bu arada dizi konusun da geçen scotın aşk hikayesi de var onu da anlatayım. Scot bir kıza aşık olur ama olmaması gereken bir kızdır, Şöyle söyleyeyim bu karşılaşma türk filmlerin de yok. Öyle bir bahtsız ki bu çocuk hoşlandığı kızın babası scot ve benzeri canavarları avlayan bir avcıdır. Scot'ın aşk konusun da da işi zordur fakat yılmayan ve her maceradan kurtulmasını bilen ve ona yardım eden çok zeki ve çocukluk arkadaşı olan Stiles her nokta da devreye girer. Bu bitirim ikilinin başına ne maceralar gelir. İzlemenizi önereceğim fantastik ve komedisi iyi olan bir dizidir.

Yorumladı Blog | Yorum Yapmayı Unutmayalım.

İstek Öneri ve Şikayetleriniz İçin İLETİŞİM!

Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder