4 Temmuz 2017 Salı

The 100 2014-2017 İncelemesi

  Hiç yorum yok


The 100 2014 (Devam Etmektedir.)Sezon Sayısı: 4
Bölüm Sayısı: 58


 KONUSU:

      - 97 yıl önce nükleer Armegeddon, Dünyanın büyük bir kısmını yok eder. Bir çok medeniyette yok olur. Hayatta kalan 12 ırk'tan ulustan 400 kişi dünyayı terk eder ve uzay da yaşamaya başlarlar.Yıllar içersinde bu uzay da yaşadıkları dönem içerisinde 3 farklı nesil meydana gelmiştir ve sayıları da 5000 kadar olmuştur. Bu gruplar da sert ve katı kurallar vardır hatta ve hatta bu kurallara karşı gelenlere ölüm cezası bile verilmektedir.

       -  Son olarak bu uzay da yaşadıkları gemi de eskimiştir ve bozulmaya başlar, Bundan kurtulmanın yollarını ararlar ve ilk akla gelen tabi ki de dünyadır. Dünya da yaşam olduğunu anlamak için ilk başta dünyaya 100 çocuk gönderilir ve dizi bura da başlar....


Yorumladı BLOG GÖRÜŞÜ İNCELEMESİ:


    - Dünya da yaşam olup olmadığını anlamak için dünya ya 100 çocuk gönderilmiştir, Bu çocuklar 100 tane mahkum olan çocuklardır. Dizi bilim kurgu,gizem ve dram duygularını içermektedir. ilk bölümler de çok heyecanlıdır sebebi ise dünya ya inan çocuklar meraklıdır etrafı keşfetmeye başlarlar evet dünya da yaşam vardır.

    - Dizi ilk 1 ve 2 sezon 'da kendine bağlamayı başarmıştır arkadaşlar sonra ki sezonlar da ise 3.sezon da daha çok iyice türk pembe dizilerine dönmüştü neyse ki bunu 4.sezon da topardılar ve dizi tekrar eski haline dönmeye başladı.


  - Bu diziyi izlemeli mi ?


 1- Bilim kurgu sever iseniz bence mutlaka izlemelisiniz.
 2- Macera ve heyecan mı arıyorsunuz? Bu dizi de ikisi de var.
 3- Her dizinin olmazsa olmazı gerilim tabi ki bu dizi de de eksik değildir.
 4- Sürükleyici hiç sıkılmadan ard arda bölüm izlenilebilir.
Son olarak eski ve yeni dünya tarzına bürünmüş bir dizidir...


Okuduğunuz için teşekkürler yorum yapmayı unutmayalım!!!

Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder