12 Temmuz 2017 Çarşamba

VG Beslenme Planı 2017

  Hiç yorum yok


Vücut Geliştirme İçin 'BESLENME PLANI' 2017 


Google Görseller - Sizlere daha önce bir dergi de okuduğum ve bir çok kişinin bu yazı ya güzel yorumlar yaptığını gördüm dergi de nedir bu peki konu işte sizlere herkesin çok beğenerek okuduğu o beslenme programı arkadaşlar;


 NOT : YAZI KOPYALA+YAPIŞTIR DEĞİLDİR, DAHA ÖNCE'DEN OKUDUĞUM AKLIMDA KALAN BİLGİLERDİR.


    - Başarılı olmak isteniyor ise beslenme planının kişiye özgü olması gerekir. Ancak herkesin uygulayabileceği ve sizler içinde yararlı olabilecek bir beslenme programıdır. Bu sebeple büyük çoğunluğunun kapsadığı,kabaca yeterli olan doğru miktarda ve oranda beslenilir ise iyi bir beslenme programıdır. (NOT: Kilo almaya yöneliktir.)


 Ağırlık olarak erkeklere yönelik bir plandır.

 -2750 Kalori
 -140 gram protein
 -400 gram karbonhidrat içeriyor.

Google Görseller   - 170-175 cm,65 kilo,orta yoğunlukta,yorucu olmayan günlük aktivite ve hafta da 3-5 gün 60 dakika antrenman yapanlar için uygundur.

   - 170-175 cm 60 kilo olanlar bu planda'kinden 50 gram bulgur eksik almalı.180 cm 70 kilo olanlar 50 gram,180 cm 75 kilo olanlar da 100 gram bulgur fazla almalıdır.

Yukarıdaki gıdaları kahvaltı;

1.öğün (antrenman öncesi)
2.öğün (antrenman sonrası)
4.öğün (yatmadan önce)

şeklinde bölebilirsiniz, Ekmek,yumurta,peyniri kahvaltı da,bulgur,tavuğu 1 ve 2.öğünde,lor,galeta ve muzu da yatmadan önce tüketebilirsiniz. Tereyağı ile zeytinyağı,pilav ve tavukta kullanılması için. Mevsim sebzelerin den öğünlerle birlikte gün için de toplam 2-3 porsiyon (adet) tüketebilirsiniz.


Okuduğunuz İçin Teşekkürler Benzer Yazılar;

Nasıl Kilo Alırım? TIKLA

Beslenme Programı 2 TIKLA


Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder