20 Temmuz 2017 Perşembe

Yayın'da "RASTGELE DİZİ-FİLM" Sistemi 2017

  2 yorum
Yayın'da yorumladi.blogspot.com

Yayın'da "RASTGELE DİZİ-FİLM" Sistemi 2017

Yorumladı Blog Olarak Ne İzlesem Derdine Son?


    - Blogumuz da bulunan yazılardan oluşan "Rastgele Link" sistemi ile butona tıkladığınız zaman sizlere rastgele yazı sistemini göstererek Yabancı dizi yada Film Hakkında hem bilgi verecek hemde o gün ne izlesem gibi bir derdiniz olmayacaktır.

    - Arkadaşlar sistem 'de şöyle bir durum ile de karşılaşabilirsiniz, Kod Blog'da ki tüm yazıları algıladığı için spor,sağlık,blogger ile alakalı yazı da gelebilir, Bu durumdan dolayı özür dilerim...


   Şu zamanlar'da benim gibi film,dizi manyağı iseniz yada buna güzel bir isim bulalım filmkolik,dizikolik iseniz ne izlesem gibi bir dert meydana geliyor.Çoğu zaman bir film,dizi sitesin de 1 sayfa değil son sayfaya kadar sıkılmadan bakabiliyorum. Yeri geliyor artık 2 saat boyunca film arıyorum ve bir bakıyorum vakit zaten çok geç olmuş yatma vakti gelmiş kendimi bir film izlemiş sayıp yatıyorum.

   Bu sistemde sizlere herkesin bildiği rastgele yazı sistemin de biraz değişiklik yaparak Dizi,Film sistemine çevirdim,Sistemin çalışma mantığı basit arkadaşlar, Blogum'da bulunan dizi,film yorumları direk karşınıza çıkıyor beğenmez iseniz değiştirme ihtimaliniz var tabi ki bir sonra ki yazıya geçiş yapıyorsunuz.Böylelikle hem her dizi hakkında yada film hakkında bilgi sahibi olmuş oluyorsunuz.


Yorumladi.blogspot.com


   Bu Sistem Sayesin'de Neler Kazanıyorsunuz?

   - Yabancı ve Türk Dizileri Hakkında Kısa Bilgiler.
   - Yerli Yabancı Filmler Hakkında Yorumlanmış Bilgiler.
   - Ayrıca Blog'da Bulunan Spor,Sağlık,Yaşam Konuları Hakkında Bilgiler
   - Protein Tozu,Beslenme Biçimleri,Antrenman Programları Öğrenmiş Oluyorsunuz.
   

Blog'da Yorumladığımız, Dizilere,Filmlere Kolayca Eski ve Yeni Yazılara Erişim. Daha sonra hiçbir blog'da olmayan bir sistem yapacağım.

NEDİR BU SİSTEM?

   - Blog Tanıtımı
   - Ücretsiz Reklam
   - Ortak Reklam Ağları
   - Hem Kendi Blogum Hemde Diğer Blog Reklamları

Sisteme İkinci Bir Buton Eklemesi Olacak Bu Buton'da Sisteme Kendi Eklediğim "Blog"ların link ile yönlendirme yapılarak blogun backlink yolu ile tanıtımı olacaktır.

Nedir Bu Backlink Kısaca?

  Backlink bir web sitesine,diğer sitenin verdiği link'e denir yani kısaca link reklamı...Sitenizin içine eklediğiniz özgün içeriklerin arasına konu ile alakalı bir şekilde link eklenir.

Rastgele ! Sistemine Ulaşmak İçin TIKLA

Rastgele blog sistemi şuan'da aktif değildir,Sebebi bu yazıyı daha yeni yazdığımdan hiç bir blog yazarı arkadaşım ile konuşmadım, Bu yazıdan sonra onlar'da görecekleri için bu sisteme katılmak isteyeceklerdir. 3-4 Blog ile anlaştıktan sonra bu sistemi'de aktif hale getireceğim.


Yorumladi.blogspot.com İletişim

Sizde bu sisteme katılmak istiyorsanız "YORUM" yada "İLETİŞİM" yerinden bana ulaşabilirsiniz.


  

Haber Bültenimize Abone Olun

Okan CAN

Okan CAN

Daha iyi bloglar için faydalı bilgilerin yanı sıra blog sitelerine katkıda bulunmak temel amacımızdır. Teşekkürler.

2 yorum:

  1. Başarılı bir proje tebrik ediyorum sizi iyi çalışmalar

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. yorumunuz için teşekkür ederim sezer bey.

      Sil